adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Kalendarium wydarzeń
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc Kwiecień 2022 następny miesiąc
NdPnWtŚrCzPtSo
     1Wernisaż wystawy pt. „Reicherowie z Sosnowca. Dzieje rodziny kupiecko-przemysłowej”2Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Mój dług”Kino: „Krime Story. Love Story”Poranek filmowy dla dzieci z Ukrainy
3Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”Kino: „Krime Story. Love Story”Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej45Warsztaty rękodzieła – świąteczne dekoracje6„Żydzi w Zagłębiu Dąbrowskim”Korony Gór w Polsce – Góry Kaczawskie. Cykl spotkań z Marcinem Grabińskim7Wystawa fotografii podróżniczej Karoliny Będlin i Michała Szczepańca „Pomiędzy”Ozdoby świąteczne - zajęcia rękodzielnicze dla uczestników Klubu Seniora „Wrzos”8Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”9I Czeladzkie Polowanie na PisankiCyrk Partolini. Spektakl kabaretowy dla dzieciKoncert „Solidarni z Ukrainą”
10Kino: „Mój przyjaciel wampir”Muzealny Klub Juniora – „Zrób to sam. Ozdoby wielkanocne”Kino: „To nie wypada”Kino: „Piosenki o miłości” V Grand Prix Czeladzi w GokartachKino: „Marzec ’68”,11Śniadanie wielkanocne dla członków Klubu Seniora „Wrzos”12131415Kino: „Mój dług”16Wielkanoc w wiejskiej zagrodzie
17181920Korony Gór w Polsce – Rudawy Janowickie. Cykl spotkań z Marcinem GrabińskimKino: „Gierek”21Zajęcia muzyczne dla członków Klubu Seniora „Wrzos”22Od Juniora do Seniora – Dwójkowy Klub Gier PlanszowychKino: „Marzec ’68”23Kino: „Mój przyjaciel wampir”Kino: „To nie wypada”Kino: „Piosenki o miłości”Kino: „Jakoś to będzie”
24I Grand Prix Czeladzi w Biegach i Nordic Walking pod patronatem Burmistrza Miasta CzeladźKino: „Mój przyjaciel wampir”Kino: „Najgorszy człowiek na świecie”Kino: „Piosenki o miłości”Kino: „Mój dług”252627Słowiańska gimnastykaNie tylko w starym kinie, czyli słów kilka o modzie damskiej lat 20., 30. i 40. XX wieku”2829Kino: „Jakoś to będzie”30Kino: „Chłopiec z chmur”Kino: „To nie wypada”Kino: „Marzec ’68”Kino: „Jakoś to będzie”

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry