adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
23 2020
kategoria:
Aktualności
Bezpłatne Badanie Słuchu
Bezpłatne Badanie Słuchu

Osoby, które przypuszczają, że mają jakieś problemy ze słuchem mogą skorzystać
z bezpłatnych badań słuchu zorganizowanych przez ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. i Wydział Edukacji i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Czeladź. Badanie jest adresowane głównie do osób po 40 roku życia i będzie wykonywane w środę 12 sierpnia w godzinach 10:00 – 15:00. W tym dniu samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje przed CUSiAL „Saturn” ul. Biedermanna 2. Na badanie nie są prowadzone zapisy. Wystarczy przyjść.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne. Trwa ok. 10-15 minut. Polega na tym, że pacjent zakłada słuchawki do każdego z uszu osobno, do którego są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu- jeżeli zostanie stwierdzony. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki.

Ważne!
W celu zapobiegania zakażeniom wirusem SARS-CoV-2 każdy badany zobowiązany jest nosić maseczkę lub przyłbice podczas badania.

 Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry