adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 listopada 2021
kategoria:
Aktualności
Bieg „Razem przeciw przemocy”
Bieg „Razem przeciw przemocy”

W sobotę, 13 listopada, na terenach parku Grabek i parku im. Tadeusza Kościuszki - w ramach Kampanii „Biała Wstążka” - odbędzie się bieg i marsz nordic walking „Razem przeciw przemocy”.

W sobotę warto zadbać o swoją kondycję fizyczną i wziąć udział w biegu i marszu nordic walking „Razem przeciw przemocy”, który odbędzie się na terenach parku Grabek i parku im. Tadeusza Kościuszki.

Celem wydarzenia organizowanego przez stowarzyszenie Czeladź Biega oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi jest zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet oraz zamanifestowanie braku tolerancji na takie zachowania. Jest też protestem przeciwko dyskryminacji wynikających z uwarunkowań środowiskowych i społecznych. - Symbolem przyłączenia się do idei kampanii podczas biegu będzie biała wstążka przypięta na koszulkach uczestników - podkreślają organizatorzy.

Start biegu oraz marszu nordic walking na dystansach 2,5 i 5 km przewidziano na godz. 11.00 na Placu Konstytucji 3 Maja. Rozgrzewka rozpocznie się o 10.55, a poprowadzi ją Strong House.

Jak informują organizatorzy, będzie jeszcze możliwość zapisania się na bieg lub marsz nordic walking w dniu imprezy. Wtedy opłata wpisowa zostanie pobrana na miejscu. Biuro zawodów zlokalizowane na Placu Konstytucji 3 Maja będzie czynne od 9.00 do 10.30.

 Bieg „Razem przeciw przemocy”

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry