adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
14 czerwca 2019
kategoria:
Aktualności
Dni Czeladzi 2019 jednak na stadionie!
Dni Czeladzi 2019 jednak na stadionie!

Nie udało się pokonać niesprzyjającej pogody i wynikających z ustawy terminów. Mimo, że amfiteatr będzie wyremontowany na najbliższy weekend, Dni Czeladzi 2019 odbędą się na Stadionie im. Józefa Pawełczyka przy ul Sportowej.

Wiosenne intensywne opady deszczu mocno pokrzyżowały plany i przyczyniły się do opóźnienia prac, związanych z remontem amfiteatru w Parku Grabek.
Co prawda wykonawca robót zapewnia, że amfiteatr będzie na gotowy przed Dniami Czeladzi, ale z powodu opóźnień nie udało się dopełnić wymaganych przepisami formalności, związanych z przygotowaniem imprezy masowej.

- Niestety mimo ogromnego wysiłku firmy Krisbud remontującej amfiteatr na Grabku, próbującej nadgonić stracony przez ulewy czas, Dni Czeladzi 2019 odbędą się jednak na stadionie MOSiR im J. Pawełczyka, przy ul. Sportowej - mówi burmistrz Zbigniew Szaleniec.
Bezpieczeństwo mieszkańców podczas imprezy masowej i uzyskanie wszystkich wymaganych prawem pozwoleń jest dla nas zawsze sprawą priorytetową. Choć amfiteatr będzie w przyszłym tygodniu gotowy czyli teoretycznie na czas, wszystkie zgody na imprezę masową muszą być wydane minimum na tydzień przed wydarzeniem (termin upływa w piątek). - pokreśla.
- Ale Szanowni Państwo fakt, że Dni Czeladzi odbędą się na stadionie nie znaczy, że będą gorsze, wspaniali artyści i wiele atrakcji, które zawsze towarzyszą świętu naszego miasta, gwarantują świetną rozrywkę. Dlatego już dziś zapraszam na stadion przy Sportowej, bo za tydzień będzie się tam działo. - dodaje burmistrz.

Amfiteatr w Parku Grabek będzie piękny, ale w tym roku z największą imprezą w mieście czekamy na czeladzian i gości na Stadionie.

Nic poza miejscem imprezy się nie zmienia. Będą gwiazdy, będzie zabawa, niezależnie od lokalizacj. 

Zapraszamy 22 i 23 czerwca!

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry