do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
31 października 2019
kategoria:
Aktualności

IV Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości
IV Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości

Za nami IV Czeladzkie Forum Przedsiębiorczości. Podobnie jak w poprzednich latach, przedsiębiorcy którzy przybyli do Galerii Współczesnej Elektrownia mogli nie tylko nawiązać kontakty gospodarcze, lecz również wysłuchali ciekawych wykładów dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Spotkanie rozpoczął Burmistrz Miasta Zbigniew Szaleniec, prezentując aktualnie realizowane inwestycje, zarówno przez miasto, jak i inwestorów prywatnych. Następnie, Pani mecenas Martyna Fusy – Talarczyk, reprezentująca Kancelarię Doradcy Podatkowego Artura Mazura przedstawiła nowe obowiązki przedsiębiorców związane z tzw. Białą listą oraz sankcje wynikające z ich nie przestrzegania. Kolejnym prelegentem był dr inż. Karol Jędrasiak, pracownik Akademii WSB, który zaprezentował ciekawy wykład na temat roli sztucznej inteligencji w zastosowaniach dla MŚP.

Radca prawny Tomasz Tyblewski przedstawił możliwości wykorzystania mediacji jako szansy na rozwiązanie konfliktów i sporów, a Jacek Zadłużny i Adam Bijak, reprezentujący Czeladzkie Centrum Komputerowe omówili regulacje prawne w zakresie urządzeń fiskalnych oraz obowiązki podatników i przedsiębiorców z tym związane. Pani Małgorzata Skiba, Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta, przedstawiła aktualne możliwości w zakresie aplikowania przedsiębiorców o fundusze unijne, zarówno na prowadzoną działalność gospodarczą, jak i dokształcanie siebie i swoich pracowników.

Przybyłym gościom i prelegentom, dziękujemy za udział w IV Czeladzkim Forum Przedsiębiorczości.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H