adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
19 listopada 2021
kategoria:
Aktualności
Metropolia GZM
Metropolia GZM

W czwartek, 18 listopada w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się spotkanie zagłębiowskich włodarzy oraz urzędników z wiceprzewodniczącą zarządu GZM i przedstawicielami firmy, która pracuje nad opracowaniem Strategii Rozwoju Górnośląsko Zagłębiowskiej Metropolii.

W spotkaniu nasze miasto reprezentowali burmistrz Zbigniew Szaleniec oraz naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Małgorzata Skiba.

- Na spotkaniu, na zasadzie burzy mózgów, dyskutowaliśmy o tym, jaka ma być w przyszłości Metropolia. Ponad dwugodzinna dyskusja, w której braliśmy czynny udział, zaowocowała sformułowaniem wielu uwag, wniosków i sugestii. Naszym zdaniem ich realizacja pozwoliłaby na szybki rozwój Metropolii i tworzących ją 41 miast i gmin - przekazał Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Obecnie trwa drugi etap prac nad Strategią Rozwoju GZM związany z diagnozą sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej. Zakończenie całości prac planowane jest na koniec 2022 roku.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry