adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
25 listopada 2021
kategoria:
Aktualności
Kopalnia Kultury
Kopalnia Kultury

4 grudnia Kopalnia Kultury zaprasza na niezwykły spektakl mikołajkowy „Królowa Śniegu” w wykonaniu zaprzyjaźnionych artystów z Teatru Blaszany Bębenek. Po spektaklu do dzieci przyjdzie Św. Mikołaj.

„Królowa śniegu” to interpretacja baśni Hansa Christana Andersena o tym samym tytule. Spektakl przedstawia losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu, to nie wszystko co możemy tutaj zobaczyć. Podróże małej Gerdy można będzie nie tylko obejrzeć, ale również wziąć w nich czynny udział. Dzieci pomogą dziewczynce pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej śniegu.

Na spektakl „Królowa Śniegu” zapraszamy w sobotę, 4 grudnia, o godz. 11.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia na stronie internetowej.

Po spektaklu do dzieci przyjdzie Święty Mikołaj. - Dla rodziców, kochanych babć i dziadziusiów mamy specjalną propozycję. Od 29 listopada do 3 grudnia będą mogli Państwo dostarczyć do Kopalni Kultury prezenty dla swoich pociech, które po spektaklu będą im wręczane przez Świętego Mikołaja! - informuje Kopalnia Kultury.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry