do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
10 września 2019
kategoria:
Aktualności
Wyprawki Czytelnicze dla najmłodszych
Wyprawki Czytelnicze dla najmłodszych

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, we współpracy z Instytutem Książki w Krakowie, przygotowaliśmy coś specjalnego dla najmłodszych miłośników książek i ich rodziców! Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat, roczniki 2013-2016), które przyjdzie do naszej biblioteki, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą na dobry początek przygody z czytaniem.

Dzieci znajdą w niej książkę pełną radosnych wierszy i opowiadań, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, specjalną przypinkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w  bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma kolorową naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Po wyprawki zapraszamy od początku września. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Dzieci, które brały udział w edycji 2018 i zebrały wszystkie 10 naklejek, mogą wziąć również udział w edycji 2019.

Zapraszamy do biblioteki!

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H