adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
29 listopada 2019
kategoria:
Aktualności
Nowe rondo otwarte
Nowe rondo otwarte

Rondo na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Kombatantów, które powstało w ramach iwestycji "Zintegrowane punkty przesiadkowe A-T-R/AR w Mieście Czeladź wraz z przedsięwzięciami towarzyszącymi, przyczyni się także do poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie.

Symbolicznego przecięcia wstęgi, poprzedzającego fizyczne przekazanie ronda do dyspozycji kierowców dokonali burmistrz Zbigniew Szaleniec wraz z zastępcą ds. komunalnych Elżbietą Dmitruk, a także starosta będziński Sebastian Szaleniec, Przewodniczący Tady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka oraz przedstawiciel wykonawcy robót, czyli spółki Eurovia.

W wydarzeniu uczestniczyli także zastępca burmistrza ds. społecznych Beata Zawiła, radni Rady Miejskiej w Czeladzi oraz także grono mieszkańców.

Kierowcy mieli możliwość korzystania z nowego skrzyżowania od piątkowego popołudnia. 

 

 

 

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry