adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
28 2020
kategoria:
Aktualności
Setne urodziny Pani Heleny Cybulskiej
Setne urodziny Pani Heleny Cybulskiej

W dniu urodzin z życzeniami do Szanownej Jubilatki pospieszył burmistrz miasta Zbigniew Szaleniec wraz kierownikiem USC Aleksandrą Duc-Cichor.

W tym szczególnym dniu Pani Helenie towarzyszyła najbliższa rodzina: dwie córki, zięć, wnuk z żoną i prawnuczkami, a nieobecni bliscy składali życzenia telefonicznie.

Nie zabrakło również kwiatów, upominków i gratulacji. Przy tradycyjnej lampce szampana i urodzinowym torcie odśpiewano Pani Helenie "dwieście lat".

Pani Helena urodziła się 28 lipca 1920 roku w Sosnowcu. Cieszy się miłością i wsparciem dzieci, wnucząt oraz prawnucząt. Pomimo nieznacznych ograniczeń pozostaje w dobrym zdrowiu, nadal jest aktywna, lubi czytać, rozwiazywać krzyżówki, oglądać telewizję. Jak sama mówi pochodzi z długowiecznej rodziny.
Do 97 roku życia prowadziła samodzielnie gospodarstwo domowe w Czeladzi. Później podjęła decyzję o zamieszkaniu w Domu Opieki "Jesienna Róża" w Sosnowcu. Jest bardzo zadowolona z panujących tam warunków, opieki i towarzystwa.

Dostojnej Jubilatce jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju i zdrowiu.

Źródło: Urząd Stanu Cywilnego

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry