adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
25 listopada 2019
kategoria:
Aktualności

Referat Zarządzania Kryzysowego informuje, że we wtorek, 26 listopada 2019 roku, pomiędzy godziną 9.00 a 13.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności. Celem treningu jest przetestowanie działania systemu syren alarmowych w warunkach jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych działań. W związku z tym zostanie on przeprowadzony w sposób dynamiczny.W ramach treningu zostaną uruchomione syreny alarmowe na terenie miasta Czeladź, emitowany będzie dźwięk ciągły trwający trzy minuty – oznaczający odwołanie alarmu.

W przypadku pojawienia się realnego zagrożenia na terenie województwa w dniu planowanego treningu, np. zagrożenie powodziowe, katastrofa z zagrożeniem NSCh lub innego, zagrażającego większemu obszarowi województwa, trening zostanie odwołany.

SE-SMZK

Referat Zarządzania Kryzysowego

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Trening SWA.doc 19-11-25 09:19 25KB pobierz plik: Trening SWA.doc

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry