adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
13 2021
kategoria:
Aktualności
Wspieraj WOŚP
Wspieraj WOŚP

Wraz z nadejściem 2021 roku zachęcamy do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpoczynamy zbiórkę przedmiotów, które trafią na internetowe licytacje, a dochód z ich sprzedaży zasili konto Orkiestry.

W tym trudnym czasie głęboko wierzymy, że gorące serca czeladzian nie przestają bić w rytmie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29. finał będziemy świętować inaczej niż dotąd, bez koncertów i spotkań, ale nadal skupiamy się na celu – zbieramy pieniądze!
Mieszkańcy naszego miasta jeszcze nigdy nie zawiedli, każdego roku mogliśmy się pochwalić kolejnym finansowym rekordem. Licytacje i WOŚPowy sklepik to obowiązkowy punkt programu, nie może ich zabraknąć i tym razem. Sprzedaż przeniesiemy do sieci, ale wyjątkowe przedmioty, które będą licytowane może podarować każdy! Zajrzyjcie do swoich szaf i schowków, może właśnie tam znajdzie się coś, co zachwyci i otworzy hojne serca oraz pozwoli dołożyć funduszy do zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy? To także propozycja m.in. dla artystów i twórców rękodzieła, których wytwory również cieszą się zainteresowaniem wspierających akcję.

Pierwsze licytację już ruszyły.

Darczyńców zapraszamy do kontaktu:

  • pod numerami telefonów 32 763 79 72, 32 763 79 14
  • adresem mailowym l
  • za pośrenictwem Facebooka.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry