adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
 Centrum Projektów Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 

"Zdalna Szkoła" - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Oś Priorytetowa nr I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu"

 

Tytuł projektu: "Zdalna Szkoła" - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Oś Priorytetowa nr I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu".

Cele projektu: Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".


Wyposażenie szkół w sprzęt komputerowy z akcesoriami (laptopy, tablety) i oprogramowaniem niezbędnym do nauki zdalnej.

Planowane efekty: zwiększenie dostępu do sprzętu komputerowego dla nauczycieli i uczniów nie mających warunków technicznych do uczestnictwa w zdalnym nauczaniu, w związku z COVID-19.

Wartość projektu: 79 704,00 zł

Finansowanie: Łączna wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 79 704,00 zł. Projekt w całości sfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

 

W ramach projektu zakupiono 40 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem, które w maju 2020 r. zostały przekazane do czeladzkich szkół. Sprzęt został wypożyczony potrzebującym uczniom i nauczycielom, którzy z powodu braku komputera nie mogli uczestniczyć w zdalnym nauczaniu. Po zakończeniu pracy zdalnej, komputery zostaną przeznaczone do celów edukacyjnych w szkolnych pracowniach.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry