adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
 Centrum Projektów Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 

"Zdalna Szkoła+" - w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Oś I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu"

 

Tytuł projektu: "Zdalna Szkoła+" - w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Oś I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu".

Cele projektu: Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".

Wyposażenie szkół w sprzęt komputerowy z akcesoriami (laptopy, tablety) i oprogramowaniem niezbędnym do nauki zdalnej (również dla osób z niepełnosprawnościami).

Planowane efekty: wsparcie najbardziej potrzebujących nauczycieli i uczniów - w tym z rodzin wielodzietnych (3+), w dostępie do nauki zdalnej. Dbanie o zdrowie i edukację mieszkańców poprzez zapewnienie możliwości edukacji na odległość jako sztandarowe działanie zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV2.

Wartość projektu: 94 710,00 zł

Finansowanie: Łączna wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 94 710,00 zł. Projekt w całości sfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

 

W ramach projektu zostały zakupione 44 sztuki laptopów wraz z oprogramowaniem, które w czerwcu 2020 r. przekazano do czeladzkich szkół. Sprzęt dedykowany jest potrzebującym uczniom, w tym uczniom pochodzącym z rodzin 3+, a także nauczycielom, którzy z powodu braku komputera nie mogli uczestniczyć w zdalnym nauczaniu. Po zakończeniu pracy zdalnej, komputery zostaną przeznaczone do celów edukacyjnych w szkolnych pracowniach.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry