adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Urząd Miasta Czeladź opracowuje Gminny Program Rewitalizacji,

który ma na celu poprawić wizerunek miasta i sprawić, aby otoczenie stało się bardziej przyjazne, a mieszkańcy byli bardziej zadowoleni.

Zmiany mają polegać zarówno na podniesieniu walorów estetycznych Miasta, jak i na rozwiązaniu najbardziej palących problemów społecznych i gospodarczych.

Urząd Miasta Czeladź wraz z jednostkami miejskimi prowadzi analizy mające na celu określenie obszarów kryzysowych, na których należy szczególnie skupić politykę miejską. Tym samym analizy skupiono na 4 obszarach: Stare Miasto, Nowe Miasto, Stare Piaski oraz Kolonia Saturn. Pogłębione analizy tych części miasta pozwolą w nich wyznaczyć obszary rewitalizacji.

Wskazanie ww. 4 obszarów kryzysowych wynika nie tylko z obserwacji bezpośrednich, ale jest podparte danymi dotyczącymi sytuacji społecznej i gospodarczej. Jest też odpowiedzią na specyfikę tych obszarów. Jednocześnie stanowi kontynuację prowadzonej od roku 2003 polityki rewitalizacyjnej, skupionej na wybranych obszarach problemowych miasta.

Prowadzone badania, ankiety i analiza danych mają dostarczyć informacji czy proponowane obszary, granice nie powinny zostać zmienione lub zmodyfikowane.

MAPA OBSZARÓW REWITALIZACJI

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry