adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Czeladzkie Talenty

Czeladzkie Talenty 

Za nami kolejna edycja Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty”. Jak co roku młodzi uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności i pasje z nadzieją, że to właśnie im przypadnie miano tych najzdolniejszych.

Festiwal Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty” jest corocznym wydarzeniem, promującym różnorodne zainteresowania i talenty dzieci i młodzieży z Czeladzi. Idea tego festiwalu wyrosła z potrzeby przedstawienia indywidualnych pasji i uzdolnień jego uczestników, ale także zaprezentowania całorocznej pracy pedagogicznej i metodycznej nauczycieli, instytucji i stowarzyszeń, zajmujących się promowaniem sztuki i kultury wśród młodych.

Uczestnicy każdego przeglądu podzielili się wszystkim, co w nich najlepsze. Ponownie ekspozycja własnych prac okazała się doskonałą okazją do wymiany motywujących do dalszego rozwoju doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. W tym roku każdy uczestnik imprezy otrzymał dyplom za udział oraz słodki poczęstunek.

Uczestnicy którzy zajęli I miejsce w każdej z kategorii wiekowej, wystąpią ponownie 5 czerwca, podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka w Parku Grabek.

Oto lista laureatów tegorocznej edycji „Czeladzkich Talentów”. Zdjęcia wszystkich uczestników dostępne na naszym profilu facebookowym.

 

PRZEGLĄD TANECZNY

Zespoły i duety

Kategoria Klasy I-III

I – Kinga Wierzbicka i Nataniel Jakubiak

II – PSIKUS

II – MINI STARS II

III – BŁYSK MINI

Wyróżnienie – NEW GENERATION

Wyróżnienie – CZELADZKIE PEREŁKI

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – BŁYSK

II – BLACK STARS

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – SZEPTEM

II – NAE NAE CREW

III – BLACK ARTS

 

Soliści

Kategoria Klasy I-III

I – Martyna Majchrzyk

II – Julian Grad

III – Maja Zgłobicka

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – Aleksandra Siuda

II – Emilia Ciepiela

III – Paulina Jakubiec

 

Kategoria Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

I – Natalia Staciwa

II – Paulina Urbańska

III – Marta Solarz

III – Paulina Wiśniewska

 

PRZEGLĄD PLASTYCZNY

Kategoria Klasy I-III „Morskie Opowieści”

I – Ola Knap

II – Iga Miklasińska

III – Wojtek Dyduch

III – Patrycja Kawecka

Wyróżnienie – Estera Matyja – Garbiec

Wyróżnienie – Martyna Gregorczyk

Wyróżnienie – Oliwia Paul

 

Kategoria Klasy IV-VI „Śniadanie nad Sekwaną”

I – Weronika Białas

II – Iga Papaj

III – Kamila Dudek

III – Julia Zimowicz

Wyróżnienie – Filip Kirow

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne „Zakochani w Paryżu”

I – Alicja Przybyłek

II – Wiktoria Redek

III – Paulina Zimoch

Wyróżnienie – Maciej Pałuszny

Wyróżnienie – Natalia Juszczak

 

PRZEGLĄD MUZYCZNY

 

Duety i zespoły

Kategoria Klasy -III

I – MINIBABKI

II – ŁOBUZIAKI

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – BELL CANTO

II – ZESPÓŁ TUTTI

III – MINI BABKI

III – WIOLINKI

Wyróżnienie – KWARTET INSTRUMENTÓW DĘTYCH

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – POD KLUCZEM

 

Soliści

Kategoria Klasy I-III

I – Maja Bielawska

II – Patrycja Chrząszcz

III – Natalia Niedopytalska

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – Marta Bugiel

II – Laura Ulicka

III – Nadia Partyka

Wyróżnienie – Natalia Winiarska

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – Alicja Andrejczuk

II – Julia Zięba

III – Justyna Wanot

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin Czeladzkie Talenty 2016 16-04-26 15:18 0.93MB pobierz plik: Regulamin Czeladzkie Talenty 2016

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry