adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Od 1 października 2015r.  Miasto Czeladź rozpoczyna realizację programu „Czeladzki Senior 60+”. Jest on skierowany do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają w Czeladzi.

 czeladzki senior 60 plus

 


Program jest jednym z elementów lokalnej polityki społecznej wobec ludzi starszych. Wdrożenie programu pozwoli na kształtowanie w lokalnym społeczeństwie pozytywnego wizerunku osób wchodzących w jesień życia, eliminowanie negatywnych stereotypów związanych ze starością. Nadrzędnym celem programu jest włączenie Seniorów do aktywnego życia w społeczności lokalnej, zwiększenie dostępności do miejskich usług oraz odciążenie ich budżetu. Intencją Programu jest stworzenie czeladzkim mieszkańcom w wieku 60 lat i więcej możliwości korzystania z zaoferowanych przez jednostki miejskie oraz inne podmioty zewnętrzne pakietu ulg, rabatów na usługi oraz towary.
W programie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Czeladzi, którzy ukończyli 60 lat, bez względu na kryterium dochodowe. Wśród partnerów programu są zarówno jednostki samorządowe, oferujące usługi z zakresu sportu i rekreacji, jak też inne podmioty zewnętrzne, takie jak sklepy, zakłady usługowe, biura podróży, uzdrowiska, salony kosmetyczne.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

Serdecznie zapraszamy

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry